Araç Bakım ve Onarım

Güvenli yolculuk herkesin ortak noktada buluştuğu yerdir. Sağlıklı, konforlu ve güvenli yolculuk yapmak istediğinizde ise aracınızın her zaman bu koşullara hazırlıklı olması gerekir. Araç bakım, onarım ve tamir çalışmalarında, en nitelikli teknolojiler yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu konuya servisimizin bakış açısı, tamamen müşteri memnuniyetine yoğunlaşmış şekilde karşınıza çıkmaktadır.

01

15 Adım Kontrol

Randıman ve tasarruf sağlamak isteyen müşterilerimiz bu özel hizmetimize yakından bakmalıdır.
02

Bahar Bakımı
& Kış Bakımı

Aracınız mevsime göre dizayn edilir. Baharda fazla yükleri alınırken kış aylarında tam tersi yapılır.
03

Periyodik Bakım

Yılın belli zamanlarında rutin gerçekleşen bakımlardır. Bütün sürücüler bu konuya dikkat etmelidir.

Aracın mevsimine göre yapılacak bakımları çoğu zaman hayati önem taşır. Buzlu ve karlı yollarda kar lastikleri, gerçekten cankurtaran bir çözüm olabilir. Bu gibi durumlarda bakım çalışmalarının çok objektif ve efektif sonuçlarını görmek mümkündür. Servisimize uğrayan araçların her zaman doğru planlamalı bakım hizmetleri gerçekleşir. Oldukça önemli olan bir konuda, en iyi hizmetlerimizle beraber karşınıza gelip size yardımcı olmaya devam etmekteyiz.

Oldukça popüler bakım hizmetleri tarafımızdan dikkatlice uygulamaya konmuştur. Periyodik bakım ve 15 adımda kontrol gibi nitelikli bakım seçenekleri, müşteri memnuniyetine büyük katkılar sağlamaktadır. Bahar bakımı olsun kış bakımı olsun, tarafımızdan yapılan çalışmalarla kusursuz bir hizmete dönüşmüş durumdadır. 

Bakım esnasında aracınızın egzoz sürüm dâhil olmak üzere pek çok sistemi ve parçası gözden geçirilir.